Przez cały tydzień na szpitalnych oddziałach odbywały się warsztaty karmienia piersią. Dla pacjentek szpitala prowadzili je Certyfikowani Doradcy Laktacyjni: między innymi Agnieszka Muszyńska i Karolina Zwierz. Pacjentki były bardzo zainteresowane prowadzonymi warsztatami, które przeprowadzono dwukrotnie. Myślimy o tym by prowadzić je częściej i wpleść na stałe w odbywające się wydarzenia w Szpitalu. Przeprowadzono także warsztat on-line dla rodziców wcześniaków.  Przeprowadzono także warsztat dla położnych "Jak wspierać mamę, która musi stymulować laktację".
Już cieszymy się myślą, o organizacji 6 już edycji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią, która odbędzie się za rok.

warsztaty1

warsztaty2