Preloader

Ładowanie...

Uwiecznij wzruszające chwile...

...i weź udział w naszym konkursie fotograficznym z okazji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią "Dziecko jest tego warte!"

Uwaga! Zmienił się regulamin konkursu - zostały ustanowione nagrody i wyróżnienie dla najlepszych zdjęć! Przedłużamy termin nadsyłania zdjęć do 18 maja!

konk fot tydzienOd 30 maja do 4 czerwca 2016 r. w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej odbędzie się Tydzień Promocji Karmienia Piersią pod hasem "Dziecko jest tego warte!". Wydarzenie to rozpocznie się otwarciem wystawy fotograficznej  najpiękniejszych i najbardziej wzruszająch zdjęć, na których zostało uwiecznione pierwsze lub jedno z pierwszych karmień piersią nowo narodzonego dziecka.

Zapraszamy wszystkich rodziców do wzięcia udziału w konkursie. Mogą to być zdjęcia sprzed lat jak i te najnowsze, zrobione maluszkom dopiero co urodzonym.

Najlepsze zdjęcia zostaną pokazane na naszej wystawie, którą zorganizujemy w holu naszego szpitala. Otwarcie wystawy 30 maja 2016 r. o godz. 10.

Autor najlepszego zdjęcia otrzyma bon podarunkowy w wysokości 500 zł na zakupy w sklepie z artykułami dziecięcymi. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma bon podarunkowy w wysokości 400 zł, a trzeciego - bon o wartości 300 zł . Nasz partner - Fundacja Promocji Karmienia Piersią ufundowała nagrodę wyróżnienie - żakardową chustę do noszenia dzieci. Zatem - czekamy na kolejne zdjęcia!

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie sie z regulaminem i wypełnienie formularza zgłoszeniowego - załączone poniżej. Formularz wraz ze zdjęciami trzeba do 18 maja 2016 r. przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Konkursu Fotograficznego "Dziecko jest tego warte!"

Formularz zgłoszeniowy


Program Tygodnia Promocji Karmienia Piersią zostanie zamieszczony na stronie internetowej Szpitala Karowa już niedługo.

 

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.