REJESTRACJA SPECJALISTYCZNEJ POLIKLINIKI
IZBA PRZYJĘĆ
22 59 66 135,  22 59 66 521,  22 59 66 101

baner wwwPOIS

Rozpoczęliśmy realizację Projektu dofinansowanego z Funduszy Unii Europejskiej: „Od zarodka do noworodka czyli podniesienie jakości świadczeń zdrowotnych związanych z prokreacją i zdrowiem kobiety”, nr POIS.09.02.00-00-0109/17, w ramach działania 9.2 Infrastruktura Ponadregionalnych podmiotów leczniczych, oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategiczne infrastruktury ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Całkowita wartość projektu: 11 243 100 zł

Wkład Unii Europejskiej: 8 994 480 zł

Dotacja Ministerstwa Zdrowia: 2 248 620 zł

Cel Projektu:

- odnowienie bazy Szpitala, wymiana i zakup nowej aparatury medycznej

- zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom i pracownikom

- poprawa jakości udzielanych świadczeń

- wzrost konkurencyjności

- dostosowanie szpitala do aktualnych wymagań formalno-prawnych

Dzięki projektowi zostaną wyremontowane i zmodernizowane pomieszczenia:

- Bloku Porodowego,

- Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka,

- Oddziału Położniczego,

- Oddziału Ginekologicznego.

Zostanie zakupiony m.in.: nowy aparat rentgenowski, trzy aparaty ultrasonograficzne, kompleksowy system nadzoru okołoporodowego, kardiomonitory wraz z centralą do intensywnego nadzoru pooperacyjnego, nowe łóżka porodowe, inkubatory dla naszych najmłodszych pacjentów, respiratory oraz inny sprzęt niezbędny w naszych oddziałach.

Uprzejmie informujemy, iż Ministerstwo Rozwoju (Instytucja Zarządzająca) stworzyło proste narzędzie do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów.

W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy:

skorzystać z formularza na dedykowanej stronie https://www.pois.gov.pl/strony/zglaszanie-nieprawidlowosci/ lub

wysłać wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłaszane nieprawidłowości powinny dotyczyć zarówno przedstawicieli instytucji wdrażających Program jak i podmiotów realizujących projekty (np. Beneficjentów).

Wydarzenia (od najnowszych):

28 grudnia 2017 r. w Ministerstwie Zdrowia odbyło się uroczyste podpisanie umowy na realizację projektu „Od zarodka do noworodka czyli podniesienie jakości świadczeń zdrowotnych związanych z prokreacją i zdrowiem kobiety”. Podczas podpisywania umowy obecni byli: Dyrektor Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej Ewa Piotrowska (pośrodku), Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Piotr Gryza oraz zastępca Dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich i e-Zdrowia w Ministerstwie Zdrowia Anna Goławska.