Preloader

Ładowanie...

Uwiecznij wzruszające chwile...

...i weź udział w naszym konkursie fotograficznym z okazji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią "Dziecko jest tego warte!"

Od 25 do 30 maja 2018 r. w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej odbędzie się trzecia edycja Tygodnia Promocji Karmienia Piersią pod hasłem „Dziecko jest tego warte!" Wydarzenie to rozpocznie się otwarciem wystawy fotograficznej  najpiękniejszych i najbardziej wzruszających zdjęć, na których zostało uwiecznione pierwsze lub jedno z pierwszych karmień piersią nowo narodzonego dziecka.

Fotolia TPKP ogloszenie konkursuZapraszamy wszystkich rodziców do wzięcia udziału w konkursie. Mogą to być zdjęcia sprzed lat jak i te najnowsze, zrobione maluszkom dopiero co urodzonym.

Najlepsze zdjęcia zostaną pokazane na naszej wystawie, którą zorganizujemy w holu naszego szpitala. Otwarcie wystawy 25 maja 2018 r. o godz. 10.

Autor najlepszego zdjęcia otrzyma bon podarunkowy w wysokości 500 zł na zakupy w sklepie z artykułami dziecięcymi. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma bon podarunkowy w wysokości 400 zł, a trzeciego - bon o wartości 300 zł . Zatem - czekamy na zdjęcia!

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie formularza zgłoszeniowego - załączone poniżej. Formularz wraz ze zdjęciami trzeba do 10 maja 2018 r. przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne! Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu Fotograficznego oraz wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego. Przesłanie zdjęcia do Konkursu jest jednoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem i jego akceptacją.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.