Z wielką przykrością informujemy, że ze względów niezależnych od organizatora, Konferencja nie odbędzie się 16 marca 2018 r. Informacja o nowym terminie Konferencji zostanie podana później.

II Klinika Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Smith&Nephew zapraszają na Sympozjum:

ADVANCED WOUND MANAGEMENT IN GYNAECOLOGY

Sympozjum  odbędzie się w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii w Warszawie przy ul. Karowej 2, w Sali Wykładowej im. prof. Ireneusza Roszkowskiego (parter).

Start: 11 AM

SESSION MODERATOR: prof. Krzysztof Czajkowski

FACULTIES:

1. „NPWT – mode of action. NPWT efficiency in wound management” - Dr Marcin Malka – 30 min.

2. “Literature review of published NPWT studies in caesarean section” Dr Antoni Sierant – 30 min.

3. “Vulvar cancer. Groin incisions after bilateral inguinofemoral lymphadenectomy in vulvar cancer patients: a prospective trial of sNPWT (PICO) versus standard dressing” - Dr Christina Asciuto – 30 min.

4. „Mobile NPWT single use device in cesarean sections” -  Prof. Krzysztof Czajkowski – 30 min.

Discussion

Participation: free