W związku z przyczynami od nas niezależnymi występują problemy z dodzwonieniem się do rejestracji Specjalistycznej Polikliniki. Za utrudnienia przepraszamy. Osoby, które posiadają numer ID zapraszamy do rejestracji internetowej.
REJESTRACJA SPECJALISTYCZNEJ POLIKLINIKI
do 15:00 - 22 59 66 175, godz. 15:00-18:00 - 22 59 66 301
IZBA PRZYJĘĆ
22 59 66 135,  22 59 66 521,  22 59 66 101

Dyrekcja Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej   Warszawie zatrudni lekarzy ze specjalnością ginekologia i położnictwo do pracy w Specjalistycznej Poliklinice.

Oferujemy:

1. zatrudnienie w jednej z wybranych form:

- umowa o pracę,

- umowa zlecenie,

- kontrakt,

2. możliwość rozwoju zawodowego w ośrodku uniwersyteckim trzeciego stopnia referencyjności,

3. możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz dofinansowywania szkoleń,

3. szeroki pakiet usług socjalnych w tym dopłaty do wypoczynku, działalności rekreacyjno - sportowej pracownika i osoby uprawnionej ( mąż, dzieci).

Oferty prosimy składać na adres:

Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej ul. Karowa 2,  00-315 Warszawa

Dział Spraw Pracowniczych i Szkoleń