Osoby, które posiadają numer ID zapraszamy do rejestracji internetowej.
REJESTRACJA SPECJALISTYCZNEJ POLIKLINIKI:
do 15:00 - 22 59 66 175, w godz. 15:00-18:00 - 22 59 66 301
IZBA PRZYJĘĆ: 22 59 66 135,  22 59 66 521,  22 59 66 101
ZAPISY DO PLANOWYCH ZABIEGÓW I OPERACJI GINEKOLOGICZNYCH: 22 59 66 131
Jeżeli masz zdiagnozowaną cukrzycę ciężarnych, zadzwoń: 22 59 66 110, w godz. 7-14

baner wwwPOIS male

17 listopada 2018 r. Budynek Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w tym dniu został podświetlony na fioletowo, jak wiele charakterystycznych budynków użyteczności publicznej w kilkudziesięciu krajach świata, w tym również w Polsce. Smboliczne w tym dniu są sznurki ze skarpetkami dla noworodków. Co dziesiąta skarpetka jest bardzo mała, ponieważ co dziesiąty noworodek na świecie rodzi się przed czasem.

www sdw 005

Widok Szpitala od strony Wisły

www sdw 002

Symboliczne skarpetki w oddziałach noworodkowych.

Listopad to czas solidarności z wcześniakami i ich rodzinami – 17 listopada na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka.

Celem Światowego Dnia Wcześniaka jest zwiększanie świadomości porodów przedwczesnych i problemów, z którymi zmagają się wcześniaki i ich rodzice. To również doskonała okazja do dyskusji na temat powodów wcześniactwa i rozwiązań, które mogłyby im zapobiegać oraz możliwości opieki i stymulacji rozwoju wcześniaków, a także profilaktycznej edukacji rodziców dzieci urodzonych przedwcześnie.

Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej jest jednym z największych ośrodków leczenia wcześniaków w Polsce – rocznie przedwcześnie na świat przychodzi tu około 360 noworodków. Dzieci te wymagają wysokospecjalistycznego leczenia i wielomiesięcznych pobytów w Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka oraz Oddziale Patologii Noworodka.

Dziękujemy Koalicji dla Wcześniaka za pomoc w realizacji obchodów Światowego Dnia Wcześniaka na Karowej.

www sdw 003

Personel medyczny Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka w dniu 17 listoipada 2018 r.

www sdw 001

Rodzice dzieci przedwcześnie urodzonych dostali drobne upominek od firmy HIPP - pojemniki do przechowywania i transportu pokarmu kobiecego.

www sdw 006

Szpital od strony ul. Dobrej.