Osoby, które posiadają numer ID zapraszamy do rejestracji internetowej.
REJESTRACJA SPECJALISTYCZNEJ POLIKLINIKI:
do 15:00 - 22 59 66 175, w godz. 15:00-18:00 - 22 59 66 301
IZBA PRZYJĘĆ: 22 59 66 135,  22 59 66 521,  22 59 66 101
ZAPISY DO PLANOWYCH ZABIEGÓW I OPERACJI GINEKOLOGICZNYCH (w godz. 8-13.30): 22 59 66 131
Jeżeli masz zdiagnozowaną cukrzycę ciężarnych, zadzwoń: 22 59 66 110, w godz. 11-14

baner wwwPOIS male

Misja Dziecko 4

Rozpoczęliśmy realizację Projektu dofinansowanego z Funduszy Unii Europejskiej: Misja: „Dziecko”. Modernizacja i doposażenie Szpitala Karowa jako referencyjnego ośrodka leczenia niepłodności., nr POIS.09.2.00-00-0143/18-00/115/2019/2600, w ramach działania 9.2 Infrastruktura Ponadregionalnych podmiotów leczniczych, oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategiczne infrastruktury ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Całkowita wartość projektu: 1 609 947,22 zł
Wartość wydatków kwalifikowalnych:  1 150 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 1 150 000,00 zł
W tym ze środków EFRR: 920 000,00 zł.

Budżet projektu - więcej

Cel Projektu:

• wzrost jakości świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenia niepłodności realizowanych przez Szpital,
  • wprowadzenie przez Szpital kompleksowej oferty dla pacjentów w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności,
  • zapewnienie wysokiego poziomu komfortu i poszanowania praw pacjentów korzystających ze świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenia niepłodności realizowanych przez Szpital.

Zakres rzeczowy projektu obejmuje m.in. przeprowadzenie robót budowlanych polegających na adaptacji pomieszczeń po przeniesionej aptece szpitalnej na potrzeby referencyjnego ośrodka leczenia niepłodności oraz zakup sprzętu medycznego niezbędnego do funkcjonowania ośrodka. Planujemy zakupić: zestaw histeroskopowy diagnostyczno-zabiegowy wraz z torem wizyjnym, narzędziami mikrochirurgicznymi endoskopowymi oraz zestawem narzędzi chirurgicznych, aparat do diatermii oraz dwa fotele ginekologiczne zabiegowe.

Uprzejmie informujemy, iż Ministerstwo Rozwoju (Instytucja Zarządzająca) stworzyło proste narzędzie do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów.

W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy:

skorzystać z formularza na dedykowanej stronie https://www.pois.gov.pl/strony/zglaszanie-nieprawidlowosci/ lub wysłać wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłaszane nieprawidłowości powinny dotyczyć zarówno przedstawicieli instytucji wdrażających Program jak i podmiotów realizujących projekty (np. Beneficjentów).

AKTUALNOŚCI PROJEKTOWE

W dniu 12.11.2019 r. Dyrekcja Szpitala podpisała umowę na realizację jednego z zadań objętych projektem, tj. wykonanie technicznej dokumentacji projektowej, na podstawie której w kolejnej fazie przedsięwzięcia, zostanie wykonana modernizacja pomieszczeń na potrzeby referencyjnego ośrodka leczenia niepłodności. Według założeń, jeszcze w tym roku zaczniemy realizację procedur pozwalających na wyłonienie wykonawcy robót, a po Nowym Roku – etap wykonawczy. Równolegle będą realizowane zakupy planowanego do nabycia sprzętu medycznego.

Jeszcze w 2020 roku będziemy mogli zaprosić Państwa do nowostworzonego Referencyjnego Ośrodka Leczenia Niepłodności zlokalizowanego w naszym Szpitalu.