Osoby, które posiadają numer ID zapraszamy do rejestracji internetowej.
REJESTRACJA SPECJALISTYCZNEJ POLIKLINIKI:
do 15:00 - 22 59 66 175, w godz. 15:00-18:00 - 22 59 66 301
IZBA PRZYJĘĆ: 22 59 66 135,  22 59 66 521,  22 59 66 101
ZAPISY DO PLANOWYCH ZABIEGÓW I OPERACJI GINEKOLOGICZNYCH (w godz. 8-13.30): 22 59 66 131
Jeżeli masz zdiagnozowaną cukrzycę ciężarnych, zadzwoń: 22 59 66 110, w godz. 7-14

baner wwwPOIS male

Mamy zaszczyt poinformować, że dzięki Państwa zaangażowaniu nasz Szpital zdobył

IV miejsce w plebiscycie medycznym „HIPOKTATES MAZOWSZA 2019” w kategorii Szpital Roku (uzyskując I miejsce spośród warszawskich Szpitali)

organizowanym przez „Polską Metropolię Warszawską”, i „Naszemiasto.pl” pod honorowym patronatem:

• Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego,
  • Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Warszawie,
  • Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Warszawie.

Plebiscyt Hipokrates Roku 2019 zakończył się dla Nas podwójnie wspaniale. W naszym Szpitalu pracują najlepsi lekarze. Pani Marzena Żaboklicka-Kurowska zdobyła

III miejsce w tym samym plebiscycie w kategorii Ginekolog Roku.

Chcielibyśmy podziękować Wam pacjentom, przyjaciołom za każdy oddany głos. Jest nam niezmiernie miło, że obdarzacie naszą placówkę takim zaufaniem. Wierzymy, że oddaliście na nas głos dlatego, że pracujemy sumiennie, rzetelnie i kierujemy się profesjonalizmem. Zdobyte wyróżnienie mobilizuje wszystkich pracowników do jeszcze większego wysiłku wkładanego w podnoszenie jakości świadczonych usług medycznych.

LAUREACI HIPOKRATES MAZOWSZA (Szpital Roku)

LAUREACI HIPOKRATES MAZOWSZA (Ginekolog Roku)

Uroczyste podsumowanie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się podczas gali plebiscytu HIPOKRATES MAZOWSZA 2019, w Warszawie.