Już po raz piąty w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie zostanie zorganizowany Tydzień Promocji Karmienia Piersią "Dziecko jest tego warte!". Wydarzenie będzie trwało od 25 maja do 1 czerwca, od Dnia Matki do Dnia Dziecka.

Jak co roku TPKP na Karowej oficjalnie rozpocznie się uroczystym otwarciem wystawy finalistów konkursu fotograficznego, w którym biorą udział zdjęcia przesyłane z całej Polski. Celem konkursu jest zaangażowanie wszystkich kobiet, mam, które doświadczyły dobrodziejstwa naturalnego karmienia w promocję karmienia piersią - kto, jak nie same mamy są najlepszymi ambasadorkami naturalnego karmienia? Zdjęcia są tego najlepszym dowodem - od lat dostajemy piękne, pełne miłości i radości świadectw z chwil bliskości mamy ze swoim dzieckiem. Są to zdjęcia nie tylko z pierwszego karmienia, kiedy dla mamy i dziecka jest to długo wyczekiwany i wymarzony pierwszy raz. Są to zdjęcia pełne oddania, skupienia, ale też radości, dowody na to, że karmienie piersią może odbywać się zawsze i wszędzie: na plaży, w lesie, na kajaku, w podróży i w towarzystwie np. kota. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi do sklepu z akcesoriami dziecięcymi.

Nasi sponsorzy - Sponsor Strategiczny Nutropharma - producent preparatu wspomagającego karmienie Femaltiker, Sponsor Wspierający BG Trading - producent kompresów na piersi Multimam, Sponsor Wspierający Canpol  dostarczający szeroką gamę produktów w zakresie karmienia, opieki i pielęgnacji, Sponsor Wspierający Eco and More dostarczający najwyższej jakości produktów do pielęgnacji wrażliwej skóry, i sponsor Grupa Cogito będąca polskim wydawnictwem edukacyjnym, które od ponad 25 lat dba o rozwój dzieci i młodzieży również wyróżnią zdjęcia, które uznają za wspaniałe i wzruszające.

W trakcie tygodnia planujemy organizację warsztatów on-line dla rodziców wcześniaków, a także na terenie Szpitala na poszczególnych Oddziałach.

logo nutropharma          images          517 logo canpol

indeks          CG LOGO 300DPI CMYK         logo wwp