logo nbas

Z wielką satysfakcją informujemy, że Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie został Partnerem oficjalnego centrum szkoleniowego Skali Oceny Zachowania Noworodka w Polsce (NBAS). Współpraca Szpitala przy ul. Karowej z NBAS, znaną również pod nazwą Skala Brazeltona trwa od prawie dziesięciu lat, jednak dopiero teraz w Polsce powstało licencjonowane centrum, które jest jedynym ośrodkiem w Polsce uprawnionym do prowadzenia szkoleń w tej dziedzinie.Jesteśmy dumni z tego, że szkolenia dalej będą odbywać się na terenie naszego Szpitala, oraz cieszymy się, że Centrum NBAS w Polsce rozwija działalność w innych regionach kraju.

Czym jest NBAS?

Centrum NBAS w Polsce kieruje swoją ofertę do rodziców, którzy pragną głębiej zrozumieć swoje malutkie dzieckio jak i do specjalistów, którzy rodzicom w tym pomagają.

Skala Oceny Zachowania Noworodka (NBAS) stworzona przez dr Brazeltona wyjaśnia jak rozumieć różnorodne zachowanie dziecka. Pozwala odkryć jego indywidualność i niezwykłą zdolność reagowania na otaczający świat. Pomaga zrozumieć, co dziecko już potrafi, a w których obszarach potrzebuje wsparcia,  dlaczego dziecko płacze, jakiej pomocy od nas oczekuje by odzyskać równowagę, zasnąć lub wrócić do zabawy. Rzetelne informacje zdobyte w trakcie spotkania pomagają Rodzicom odkryć najlepsze metody wspierania swojego dziecka w rozwoju.

Więcej o Skali Brazeltona, korzyściach a także szkoleniach dla specjalistów na stronie http://nbas.pl

newborn photography 2036295 1920