W związku z przyczynami od nas niezależnymi występują problemy z dodzwonieniem się do rejestracji Specjalistycznej Polikliniki. Za utrudnienia przepraszamy. Osoby, które posiadają numer ID zapraszamy do rejestracji internetowej.
REJESTRACJA SPECJALISTYCZNEJ POLIKLINIKI
do 15:00 - 22 59 66 175, godz. 15:00-18:00 - 22 59 66 301
IZBA PRZYJĘĆ
22 59 66 135,  22 59 66 521,  22 59 66 101

Jak wytłumaczyć starszemu dziecku, że długo oczekiwany młodszy brat czy siostrzyczka wciąż nie może być przywiezione do domu, bo jest wcześniakiem i musi na razie zostać w szpitalu pod opieką lekarzy? Koalicja dla Wcześniaka wydała właśnie książeczkę, bajkę, która w sposób przystępny tłumaczy m.in. co to znaczy kiedy dziecko rodzi się za wcześnie, dlaczego musi długo przebywać w oddziale intensywnej terapii noworodka, jak starsze rodzeństwo może przygotować się na powitanie nowego członka rodziny.

Autorką bajki jest Małgosia Brzozowska. Książka jest dedykowana dla rodzin, w których urodził się wcześniak. Bajka dostępna jest w oddziałach neonatologicznych Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej.

Ksika okadka