W związku z przyczynami od nas niezależnymi występują problemy z dodzwonieniem się do rejestracji Specjalistycznej Polikliniki. Za utrudnienia przepraszamy. Osoby, które posiadają numer ID zapraszamy do rejestracji internetowej.
REJESTRACJA SPECJALISTYCZNEJ POLIKLINIKI
do 15:00 - 22 59 66 175, godz. 15:00-18:00 - 22 59 66 301
IZBA PRZYJĘĆ
22 59 66 135,  22 59 66 521,  22 59 66 101

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim został opracowany "Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów dziecka z Niepełnosprawnością". Informator jest skierowany do tych rodziców, którzy o ciężkim i nieodwracalnym upośledzeniu lub o nieuleczalnej chorobie zagrażającej życiu i zdrowiu  dziecka dowiedzieli się podczas badań prenatalnych. Opracowanie powstało we współpracy z konsultantami wojewódzkimi i Kuratorium Oświaty w Warszawie. Zawarte są w nim informacje dotyczące specjalistycznej opieki medycznej, wsparcia psychologicznego, pomocy socjalnej, zasad orzekania o niepełnosprawności, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz edukacji.

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Zaktualizowaną wersję Informatora można pobrać ze strony Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego www.mazowieckie.pl w zakładce Dla klienta, Zdrowie/Opieka nad Matką i Dzieckiem.