1.    Odwiedziny odbywają się co drugi dzień, w godzinach od 12.30 do 14.30
2.    W poniedziałek, środę i piątek -  stanowiska nr 1, 3, 5, 7, 9 oraz 11.
3.    We wtorek, czwartek i sobotę – stanowiska nr – 2, 4, 6, 8, 10 oraz 12.
4.    W niedzielę odwiedziny tylko dla opiekunów, którzy nie mogą odwiedzać dzieci w wyznaczonym terminie ( np. pracujący tata ). Odwiedziny muszą być uzgodnione telefoniczne z zespołem pielęgniarskim.
5.    U każdego dziecka może przebywać tylko jeden opiekun
 ( mama lub tata ).
6.    Opiekun wchodzi do szpitala przez namiot przy Izbie Przyjęć od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego.
7.    Przy wejściu do  szpitala opiekun przechodzi przez pretriage . Ma sprawdzaną temperaturę ciała oraz musi wypełnić formularz ankiety epidemiologicznej. Podanie nieprawdziwych danych w ankiecie może spowodować następstwa prawne.
8.    Przed wejściem do oddziału opiekun otrzymuje odzież ochronną (maskę, fartuch flizelinowy ).
9.    Wychodząc z oddziału OITN odzież ochronną należy wyrzucić do kosza na Odpady Medyczne - Niezakaźne, znajdującego się przed wejściem na OITN.
10.    W trakcie odwiedzin opiekun nie może wychodzić poza oddział OITN.
11.    Rzeczy osobiste opiekun pozostawia w szafce, która znajduje się na OITN. (w tym telefon ).
12.    Pozostałe zasady odwiedzin pozostają bez zmian.
13.    W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na oddziale jest całkowity zakaz  korzystania z pokoju laktacyjnego.
14.     Czas załączenia kamerek z programu „ Oko na malucha ” pozostaje bez zmian.
15.     Nie ma możliwości odwiedzin do odwołania dzieci przebywających pod opieką matek czyli poza OITN i Patologią noworodka, oraz nie ma możliwości odwiedzin u matek.
16.    Miejsce i godziny  dostarczania mleka w dnie bez odwiedzin:
- namiot przy Izbie Przyjęć od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego
- mleko i rzeczy dla dziecka zostawiamy w godzinach: 7.00-7.30, 12.30-13.00, 18.30-19.00.