Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Jesteśmy wszyscy w obliczu zagrożenia. Pojawiło się ono nagle i na dużą skalę. Zazwyczaj to my pomagamy Wam. Dziś jednak w tak nietypowej sytuacji zwracamy się do Państwa o pomoc i przekazanie Szpitalowi maseczek.

Jeśli znacie osoby prywatne, firmy, instytucje społeczne, które mogą mieć takie maseczki na stanie i chcą je podarować – dajcie nam znać. Jeżeli znacie firmy lub osoby, które mogą je teraz dla nas uszyć – dajcie nam znać. Możecie także od razu przekazać im naszą prośbę o pomoc.

Działanie podejmujemy po to, byśmy mogli odpowiednio zabezpieczyć personel naszego Szpitala sprawujący opiekę m.in. nad kobietami w ciąży i noworodkami. Przyjmiemy każdą ilość. Będziemy Państwu bardzo wdzięczni.

Rzeczy można też od razu przekazać bezpośrednio do Szpitala.

Dyrekcja Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej zwraca się do Państwa także z prośbą o wsparcie finansowe, które w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem zostanie przeznaczone na cele statutowe  – związane z udzielaniem świadczeń zdrowotnych. Chodzi o uzupełnianie bieżących zapasów, w tym środków ochrony osobistej, a także inne doraźne działania, które podejmujemy w celu ochrony pacjentów i personelu szpitala.

Wpłaty finansowe na rzecz Szpitala można dokonywać na numer konta:
Bank Gospodarstwa Krajowego
podając w tytule przelewu: „darowizna COVID-19”.

Dyrekcja i Pracownicy Szpitala