W związku z koniecznością zapobiegania,przeciwdziałania i zwalczania zachorowań na COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo pacjentów i personelu Szpitala prosimy o zachowanie w Specjalistyczne Poliklinice następujących zasad :

1.Na terenie Szpitala obowiązkowo nosimy maseczki.

2.Po wejściu do Szpitala i Specjalistycznej Polikliniki prosimy zdezynfekować ręce.

3.W punkcie pretriage obowiązkowo mierzymy temperaturę i wypełniamy ankietę epidemiologiczną, którą pozostawiamy wyznaczonemu pracownikowi Szpitala.

4.Do okienka rejestracji podchodzimy pojedynczo zachowując w kolejce odległość 2 metrów.

5.Pacjentki przychodzące na wizytę po raz pierwszy zgłaszają się do rejestracji ok 30 minut przed wizytą w celu założenia dokumentacji medycznej.

6.Pacjentki zgłaszające się na kolejną wizytę przychodzą na wyznaczoną godzinę, pacjentki ciężarne prosimy o przyjście ok 30 minut przed wizytą w celu opisania przez położną w gabinecie numer 6.

7.Przed każdym gabinetem mogą przebywać tylko 2 pacjentki oczekujące na wizytę, pozostałe pacjentki oczekują na wizytę lub wejście do gabinetu zabiegowego w holu głównym Szpitala.

8.Do gabinetów numer 6 i 10 pacjentki będą zapraszane przez położne.

9.Do Poradni Neonatologicznej z dzieckiem może przyjść tylko 1 opiekun. Zachęcamy do korzystania z poczekalni dla dzieci

10.W Specjalistycznej Poliklinice mogą przebywać tylko pacjentki , osoby towarzyszące prosimy o oczekiwanie poza Szpitalem.