Preloader

Ładowanie...

SZPITAL KLINICZNYim. ks. Anny Mazowieckiej ul. Karowa 2, 00-315 Warszawa

W związku z przyczynami od nas niezależnymi występują problemy z dodzwonieniem się do rejestracji Specjalistycznej Polikliniki. Za utrudnienia przepraszamy. Osoby, które posiadają numer ID zapraszamy do rejestracji internetowej.
REJESTRACJA SPECJALISTYCZNEJ POLIKLINIKI
do 15:00 - 22 59 66 175, godz. 15:00-18:00 - 22 59 66 301
IZBA PRZYJĘĆ
22 59 66 135,  22 59 66 521,  22 59 66 101

 

BIP

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego szpitalnego bufetu, który mieści się na poziomie -1 obok Pracowni Diagnostyki Obrazowej (klatka schodowa obok kiosku w głębi korytarza administracyjnego). Bufet jest dostępny zarówno dla  pacjentek i osób odwiedzających jak i wszystkich gości szpitala.  Bufet czynny pon.-pt w godz. 8.00-17.00, sob.-nie. w godz. 13.00-17.00.
Wnętrze bufetu zostało całkowicie zmodernizowane i uzyskało przyjemny, nowoczesny wygląd. Bufet oferuje różnorodne posiłki w zależności od pory dnia. Śniadania są wydawane do godz. 11, od. godz. 13 - obiady.

kanapka2

Na śniadanie można kupić nie tylko kanapki na świeżym razowcu i bułce, ale też zamówić np. jajecznicę. Duży jest wybór herbat, dużym uznaniem cieszą się kawy - tradycyjne espresso, ale też zwykła kawa z mlekiem czy cappuccino.
Na obiad zazwyczaj jest zupa dnia - np. pomidorowa, brokułowa, dyniowa, barszcz czerwony, zacierkowa, czy np. ogrkowa. Na drugie do wyboru kilka dań z mięsa,  np. kotlety de volaille, schab pieczony, wątróbka, indyk, kapusta faszerowana, placek po zbójnicku. Każdego dnia jest ryba lub, dla osób na diecie bezmięsnej ,naleśniki z serem i polewą truskawkową lub  knedle ze śliwką... Różnorodne są też dodatki do dań głównych - do kupienia są zarówno warzywa duszone, np. marchewka z groszkiem, buraczki czy bukiet jarzyn, albo surówki - prawdziwy raj dla miłośników zdrowej żywności.
Należy jednak przyznać, że trudno jest tu zachować dietę, bo na deser bufet oferuje bezkonkurencyjne wypieki własnej roboty - serniki, makowce, drożdżowe i orzechowe ciasta, szarlotkę.

bufet3

 

 

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.