Zapraszamy do korzystania z usług Medycznego Laboratorium Analitycznego

W Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej bardzo sprawnie działa Medyczne Laboratorium Analityczne.

To w nim pod okiem wykwalifikowanego personelu wykonywane są zarówno podstawowe, jak i specjalistyczne badania biochemiczne, hematologiczne, koagulologiczne oraz immunochemiczne.

Sztab diagnostów świadczy usługi z zakresu diagnostyki laboratoryjnej na potrzeby
oddziałów szpitalnych, poradni specjalistycznych oraz indywidualnych pacjentów komercyjnych, dla których przygotowana jest atrakcyjna finansowo oferta. Cennik dostępny jest na:  https://www.szpitalkarowa.pl/zakres-uslug/opieka-diagnostyczna/cennik-badan

Nad wiarygodnością uzyskiwanych wyników czuwają specjaliści z zakresu laboratoryjnej diagnostyki medycznej.

Każdy parametr oznaczany w laboratorium poddawany jest systematycznej ocenie zarówno wewnątrz, jak i zewnątrzlaboratoryjnej, a uzyskane certyfikaty z kontroli krajowych oraz międzynarodowych potwierdzają, że badania wykonywane są z należytą
starannością, na podstawie zaawansowanych technik i z wykorzystaniem
najnowszej aparatury wiodących na rynku producentów sprzętu
laboratoryjnego.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Medycznego Laboratorium Analitycznego!

Pacjenci ze skierowaniem od lekarza Specjalistycznej Polikliniki Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej mają zapewnione badania  nieodpłatne w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Pacjenci ze skierowaniem na badania z innych placówek medycznych lub wykonujący badania dodatkowe bez skierowania mają możliwość wykupienia badań.

Punkt pobrań znajduje się w Specjalistycznej Poliklinice, w gab. nr 10. Godziny pracy: 7.30-10.30. Pacjenci ze skierowaniem na testy dynamiczne (obciążenie glukozą, test PRL z MTC, test insulinowy) powinny zgłosić się najpóźniej o 8.15.

Osoby ze skierowaniami z innych placówek medycznych lub wykonujące badania bez skierowania i odpłatnie powinny wykupić zlecenie wykonania badań w kasie w rejestracji Specjalistycznej Polikliniki.

Szczegóły dostępne są na: https://www.szpitalkarowa.pl/zakres-uslug/opieka-diagnostyczna/medyczne-laboratorium-analityczne

Kontakty do Medycznego Laboratorium Analitycznego:

Laboratorium- tel. 22 596 61 43, e-mail: analityka@poczta.szpitalkarowa.pl

Kierownik – mgr Anna Dziełak-Andruszewska, tel. 22 596 65 20, e-mail: andruszewskaa@poczta.szpitalkarowa.pl