• Odwiedziny odbywają się codziennie, w godzinach od 12.00 do 17.00.
    • Kangurowanie zaczynamy po zakończonym karmieniu na godzinę 12-tą.
    • Kangurowanie kończymy o godzinie 14.00 ( obchód lekarski ).
    • Po zakończonym obchodzie rodzice mogą przebywać z dziećmi do godziny 17-tej.
    • U każdego dziecka w danym dniu może przebywać tylko jeden opiekun

( mama lub tata ).

• Opiekun wchodzi do szpitala Głównym Wejściem od ulicy Dobrej.
    • Przy wejściu do szpitala opiekun dokonuje pomiaru temperatury (na oddział wchodzimy przy temperaturze ciała poniżej 37.5 ° C.
    • Przed wejściem do oddziału opiekun otrzymuje odzież ochronną ( maskę, fartuch flizelinowy ).
    • Wychodząc z oddziału OITN odzież ochronną należy wyrzucić do kosza na Odpady Medyczne - Niezakaźne, znajdującego się przed wejściem na OITN.
    • W trakcie odwiedzin opiekun nie może wychodzić poza oddział OITN.
    • Rzeczy osobiste opiekun pozostawia w szafce, która znajduje się na OITN. (w tym telefon ).
    • Pozostałe zasady odwiedzin pozostają bez zmian.
    • W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na oddziale mamy mogą korzystać z pokoju laktacyjnego w reżimie sanitarnym (tylko jedna mama w tym samym czasie).
    • Czas załączenia kamerek z programu „ Oko na malucha ” 13:00 -14:00 .
    • Miejsce i godziny dostarczania mleka:

- namiot przy Izbie Przyjęć od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego

- mleko i rzeczy dla dziecka zostawiamy w godzinach:

7.00-7.30, 12.30-13.30, 18.30-19.00.

Jeżeli nie ma osób pracujących w namiocie rodzice proszeni są  o dzwonienie domofonem pod numer telefonu: 225966521.