• Odwiedziny odbywają się co drugi dzień, w godzinach od 12.00 do 15.00.
  • Kangurowanie zaczynamy po zakończonym karmieniu na godzinę 12-tą.
  • Kangurowanie kończymy o godzinie 14.00 ( obchód lekarski ).
  • Po zakończonym obchodzie rodzice mogą przebywać z dziećmi do godziny 15-tej.
  • W poniedziałek, środę i piątek - stanowiska nr 1, 3, 5, 7, 9 oraz 11.
  • We wtorek, czwartek i sobotę – stanowiska nr – 2, 4, 6, 8, 10 oraz 12.
  • W niedzielę odwiedziny tylko dla opiekunów, którzy nie mogą odwiedzać dzieci w wyznaczonym terminie ( np. pracujący tata ). Odwiedziny muszą być uzgodnione telefoniczne z zespołem pielęgniarskim.
  • U każdego dziecka w danym dniu może przebywać tylko jeden opiekun ( mama lub tata ).
  • Opiekun wchodzi do szpitala Głównym Wejściem od ulicy Dobrej.
  • Przy wejściu do szpitala opiekun przechodzi przez pretriage . Ma sprawdzaną temperaturę ciała oraz musi wypełnić formularz ankiety epidemiologicznej. Podanie nieprawdziwych danych w ankiecie może spowodować następstwa prawne.
  • Przed wejściem do oddziału opiekun otrzymuje odzież ochronną ( maskę, fartuch flizelinowy ).
  • Wychodząc z oddziału OITN odzież ochronną należy wyrzucić do kosza na Odpady Medyczne - Niezakaźne, znajdującego się przed wejściem na OITN.
  • W trakcie odwiedzin opiekun nie może wychodzić poza oddział OITN.
  • Rzeczy osobiste opiekun pozostawia w szafce, która znajduje się na OITN. ( w tym telefon ).
  • Pozostałe zasady odwiedzin pozostają bez zmian.
  • W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na oddziale jest zakaz korzystania z pokoju laktacyjnego.
  • Czas załączenia kamerek z programu „ Oko na malucha ” 13:00 -14:00 .
  • Miejsce i godziny dostarczania mleka w dnie bez odwiedzin:

- namiot przy Izbie Przyjęć od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego

- mleko i rzeczy dla dziecka zostawiamy w godzinach:

7.00-7.30, 12.30-13.00, 18.30-19.00.

Jeżeli nie ma osób pracujących w namiocie rodzice proszeni są  o dzwonienie domofonem pod numer telefonu: 225966521.