Preloader

Ładowanie...

Uwiecznij wzruszające chwile...

...i weź udział w naszym konkursie fotograficznym z okazji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią "Dziecko jest tego warte!"

Od 24 maja do 28 maja 2021 r. w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej odbędzie się Tydzień Promocji Karmienia Piersią pod hasem "Dziecko jest tego warte!". Wydarzenie to rozpocznie się otwarciem wystawy fotograficznej  najpiękniejszych i najbardziej wzruszających zdjęć, na których zostało uwiecznione pierwsze lub jedno z pierwszych karmień piersią nowo narodzonego dziecka.

Zapraszamy wszystkich rodziców do wzięcia udziału w konkursie. Mogą to być zdjęcia sprzed lat jak i te najnowsze, zrobione maluszkom dopiero co urodzonym.

Najlepsze zdjęcia zostaną pokazane na naszej wystawie, którą zorganizujemy w holu naszego szpitala. Otwarcie wystawy 24 maja 2021 r. o godz. 10.

Autor najlepszego zdjęcia otrzyma bon podarunkowy w wysokości 500 zł na zakupy w sklepie z artykułami dziecięcymi. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma bon podarunkowy w wysokości 400 zł, a trzeciego - bon o wartości 300 zł .

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie formularza zgłoszeniowego - załączone poniżej. Formularz wraz ze zdjęciami trzeba wysłać do 08 maja 2021 r. przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Konkursu Fotograficznego "Dziecko jest tego warte!"

Formularz zgłoszeniowy

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.