1. Odwiedziny przez opiekuna dziecka odbywają się codziennie w godz. 11 30 – 16 30.
2. U danego noworodka może przebywać tylko 1 z opiekunów dziecka (mama lub tata).
3. Opiekun dziecka wchodzi do szpitala Głównym Wejściem od ulicy Dobrej.
4. Przy wejściu do szpitala opiekun dokonuje pomiaru temperatury (na oddział wchodzimy przy temperaturze ciała poniżej 37.5 ° C.
5. Przed wejściem na oddział opiekun dziecka pozostawia swoje rzeczy osobiste w szafce niebieskiej, która znajduje się na korytarzu, (trakt do Sali porodowej).
Szafka zamykana jest na monety 2 zł.
6. Można przynieść dla dziecka, tylko rzeczy osobiste, środki czystości, pokarm matki.
7. Te rzeczy będą dezynfekowane przed użyciem do dziecka.
8. Przed wejściem na daną salę (cytrynową, bananową, pomarańczową) opiekun dziecka zostanie wyposażony w odzież ochronną.
9. Po odwiedzinach opiekun dziecka wychodząc z oddziału, zdejmuje odzież ochronną i wyrzuca do kosza na Odpady Medyczne - niezakaźne.
10. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na oddziale mamy mogą korzystać z pokoju laktacyjnego w reżimie sanitarnym (dwie mamy w tym samym czasie).
11. Miejsce i godziny dostarczania mleka:
- namiot przy Izbie Przyjęć od strony Wybrzeża Kościuszkowskiego
- mleko i rzeczy dla dziecka zostawiamy w godzinach:
7.00-7.30, 12.30-13.30, 18.30-19.00.
Jeżeli nie ma osób pracujących w namiocie rodzice proszeni są o dzwonienie domofonem pod numer telefonu: 225966521.

Czas załączania kamerek z programu „Oko na malucha” pozostaje bez zmian.