Preloader

Ładowanie...

Archiwum

Październik 2020

Witamy na naszej Archiwalnej stronie. Na tej stronie będziesz mógł znaleźć wszystkie 3 z naszych artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Zamówienia
szpitalkarowa

P1350 DOSTAWY OBŁOŻEŃ ZABIEGOWYCH NIESTERYLNYCH

  Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego (o wartości poniżej 139 tys. EURO w związku z art. 6a ustawy Pzp) DOSTAWY OBŁOŻEŃ ZABIEGOWYCH NIESTERYLNYCH nr sprawy 06/10/20 czytaj więcej..

Zamówienia
szpitalkarowa

P1349 ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO W RAMACH PROJEKTU „Misja: DZIECKO". MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE SZPITALA KAROWA JAKO REFERENCYJNEGO OŚRODKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI

  Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego (o wartości poniżej 139 tys. EURO w związku z art. 6a ustawy Pzp) ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO W RAMACH PROJEKTU „Misja: DZ czytaj więcej..

Zamówienia
szpitalkarowa

P1348 DOSTAWA FOTELI GINEKOLOGICZNYCH W RAMACH PROJEKTU „Misja: DZIECKO". MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE SZPITALA KAROWA JAKO REFERENCYJNEGO OŚRODKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI

  Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego (o wartości poniżej 139 tys. EURO w związku z art 6a Ustawy Pzp) DOSTAWA FOTELI GINEKOLOGICZNYCH W RAMACH PROJEKTU „Misja: DZIECK czytaj więcej..

Wyników 1 - 3 z 3

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.