Dr n. med. Monika Grymowicz z Kryształowym Lancetem

Dr n. med. Monika Grymowicz z Kliniki Ginekologii Endokrynologicznej naszego Szpitala została głosami studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nagrodzona Kryształowym Lancetem Ankieterów czyli Nagrodą dla najlepszego nauczyciela akademickiego Wydziału Lekarskiego w roku akademickim 2021/2022. Pani Doktor uzyskała najwyższy wynik ankiet studenckich, w których studenci oceniają dydaktyków.

Kryształowy Lancet Ankieterów przyznawany jest nauczycielowi akademickiemu z najwyższą oceną w Ankiecie Oceny Zajęć i Nauczycieli Akademickich. Ankieta przeprowadzana jest co roku przez Biuro Jakości i Innowacyjności Kształcenia WUM w ramach systemu zarządzania jakością kształcenia na WUM. 

„W imieniu społeczności studenckiej serdecznie gratulujemy nagrody i dziękujemy za wyjątkowe zaangażowanie w edukację i wkład w podnoszenie jakości kształcenia i atmosfery studiowania w naszej uczelni”- napisał Samorząd Studentów WUM.

Wielkie gratulacje dla Pani Doktor!

Wręczenie Kryształowych Lancetów odbyło się 29 czerwca 2023 roku w Auli im. prof. Janusza Piekarczyka w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z udziałem JM prof. Zbigniewa Gacionga. Na uroczystości obecny był prof. Roman Smolarczyk – Kierownik Kliniki Ginekologii Endokrynologicznej naszego szpitala, Członek Rady Uczelni WUM. Nagrody wręczali studenci z Samorządu Studentów WUM i samorządów wydziałowych: Agata Andrzejczyk, Karolina Marrodan-Wojtczak, Anna Kupczak, Katarzyna Śledź, Marcin Jaworski, Mateusz Borecki.