Poradnia chorób piersi

Poradnia chorób piersi – są w niej diagnozowane wszelkiego rodzaju zmiany gruczołu piersiowego, zarówno te łagodne, jak i złośliwe. Z uwagi na dostępną na terenie szpitala pełną diagnostykę obrazową i anatomopatologiczną możliwe jest wczesne rozpoznanie podejrzanych zmian. Leczenie odbywa się w innych, specjalistycznych ośrodkach. 

Ze względu na sposób rozliczania z NFZ porad udzielanych w Poradni jej oferta skierowana jest wyłącznie do kobiet.

Poradnia chorób piersi

Poradnia chorób piersi Warszawa Karowa- dlaczego warto się tam zgłosić?

Nigdy nie należy lekceważyć nawet drobnych problemów ze zdrowiem. Im szybciej podejmie się działanie, tym lepiej. Wiele z początkujących schorzeń i chorób można wyleczyć dzięki szybkiemu zgłoszeniu się do specjalisty. Tak może być również z chorobami piersi. Właśnie dlatego poradnia chorób piersi Warszawa Karowa to pierwsze miejsce, do którego należy się zgłosić, gdy tylko odczuwa się jakiekolwiek nieprawidłowości. Jest to bowiem miejsce, w którym można uzyskać fachową pomoc lekarską, a także często niezbędne na etapie leczenia wsparcie.

Poradnia chorób piersi – co jest tam diagnozowane?

Szybka i profesjonalna diagnoza w wielu przypadkach potrafi nawet uratować życie. Właśnie dlatego poradnia chorób piersi powinna być pierwszym miejscem, do którego trzeba się udać, gdy tylko zauważy się lub wyczuje, jakiekolwiek nieprawidłowości w obrębie piersi. To właśnie w poradni diagnozowane są wszelkiego rodzaju zmiany gruczołu piersiowego. Dotyczy to, zarówno zmian łagodnych, jak i złośliwych. Szybka reakcja i podjęcie leczenia to podstawa. Tych kwestii nigdy nie wolno bagatelizować! To może uratować życie i zdecydowanie warto o tym mówić.

Poradnia chorób piersi – szybkie rozpoznanie

Dzięki dostępności wszelkich najlepszych sprzętów z zakresu wykonywania badań, rozpoznanie nieprawidłowości jest w pełni możliwe w szybki i pewny sposób. Właśnie dlatego poradnia chorób piersi powinna być pierwszym miejscem, do którego zgłosi się po pomoc w celu postawienia rzetelnej diagnozy. Jednak cały dalszy proces leczniczy odbywa się już w innych, sugerowanych placówkach, które dysponują pełną możliwością leczenia konkretnych chorób i schorzeń i to w możliwie najlepszy sposób, co przecież jest w takim przypadku szczególnie ważne, aby pacjentka czuła się w pełni pewnie i bezpiecznie.

Poradnia profilaktyki chorób piersi dla pań w każdym wieku

Niektóre panie stale odkładają wykonanie podstawowych badań na bliżej nieokreślone później. Warto jednak podkreślać, że badania nie powinny czekać. Zwłaszcza wtedy gdy, pojawiają się jakiekolwiek niepokojące sygnały świadczące o tym, że można mieć do czynienia z problemem w obrębie piersi. Poradnia chorób piersi to miejsce nastawione na profesjonalne wykrywanie chorób i schorzeń, które następnie leczone są w konkretnych klinikach. Warto zdecydować się na wykonanie takich badań w każdym wieku, pamiętając o tym, że regularne badanie się to podstawa, o której należy zawsze pamiętać.