Marka Mama i ja wspiera Piknik Rodzinny na Karowej


Jednym z partnerów naszego Pikniku Rodzinnego na Karowej jest marka Mama i ja – woda źródlana dedykowana potrzebom niemowląt oraz małych dzieci oraz stanowiąca optymalne uzupełnienie codziennej diety kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią.

Woda Mama i ja zawiera jedynie 270 mg składników mineralnych na 1 litr wody, a zawartość sodu wynosi tylko 7,77 mg na 1 litr. Źródło wody o głębokości 170 metrów, bije na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego. Czystość każdej partii produkcyjnej gwarantują wnikliwe analizy laboratoriów wewnętrznych oraz niezależnych placówek badawczych, które regularnie prowadzą badania sensoryczne i mikrobiologiczne. 

Produkt podlega również rygorystycznej ocenie instytucji kontrolujących i opiniujących, a potwierdzeniem jakości jest pozytywna opinia Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” nr 28/DJW/2020.

Woda Mama i ja to nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda użytkowania – zarówno dla mamy jak i dla dziecka. Woda w butelkach o pojemności 1,5 l znakomicie nadaje się do przygotowywania posiłków, takich jak zupy, mieszanki mleczne czy przeciery. Buteleczki o pojemności 0,33, z których maluch może pić samodzielnie to poręczny produkt, który można zabrać ze sobą np. na spacery.  Z kolei butelkę 0,5 l można wygodnie spakować do szkolnego plecaka.

Więcej informacji na temat wody Mama i ja znajduje się na stronie: https://wodadladziecka.pl/o-wodzie/