Zapraszamy na Porodowy Piknik Rodzinny

Drogie Kobiety!

Serdecznie zapraszamy wszystkie z Was na PORODOWY PIKNIK RODZINNY organizowany z inicjatywy położnych z Bloku Pordowego♥️


Zapraszamy 3 września do naszego przyszpitalnego ogrodu🏥🌺🌳 w godzinach 10-18. Będzie nam bardzo miło dzielić z Wami ten dzień!♥️


porodowy piknik rodzinny
Sponsor Główny Pikniku
SPONSOR GŁÓWNY PIKNIKU RODZINNEGO NA KAROWEJ
Sponsor wspierający piknik
SPONSOR WSPIERAJĄCY PIKNIK RODZINNY NA KAROWEJ
previous arrow
next arrow

Sponsor Główny NutroPharma

NutroPharma to polska firma obecna na rynku od 1990 roku. Od ponad 30 lat oferuje  suplementy diety i żywność specjalnego przeznaczenia medycznego wysokiej jakości. Dostarcza oparte na dowodach naukowych receptury swoich produktów oraz wspiera konsumentów w specyficznych potrzebach żywieniowych. Oferowane przez firmę rozwiązania stanowią rzetelne wsparcie wczesnej profilaktyki prozdrowotnej. NutroPharma opiera swoją działalność na współpracy z wieloma wybitnymi naukowcami i praktykami z kraju oraz z zagranicy, dba o właściwy przekaz merytoryczny i wspiera swoje produkty coraz liczniej prowadzonymi badaniami klinicznymi.

W bogatej ofercie firmy znajdują się szczególnie marki  wspierające pary w okresie okołokoncepcyjnym i  koncepyjnym jak np.  linia produktów Miovelia, Nucloex, oparty na opatentowanej formule innowacyjny femaltiker plus czy linia dynamicznie zmieniającej się marki Prenatal, która od lat dostosowuje swój skład do najnowszych rekomendacji i trendów żywieniowych. Oprócz par produkty firmy NutroPharma wspierają również osoby dbające o właściwe wsparcie diety np. produktami bogatymi w kwasy omega-3 (Omega cardio, Omegar Artre) jak również składnikami wspierającymi odporność – marka Zilavir.

Produkty firmy NutroPharma to również szczególna dbałość o ich jakość i bezpieczeństwo. Firma z własnej inicjatywy wdrożyła autorski program NQS czyli NutroPharma Quality System. Program ten zapewnia właściwy bacground naukowy produktów oraz przeprowadzanie badań jakościowych i ilościowych każdej partii w niezależnych, akredytowanych laboratoriach, na co posiada stosowne certyfikaty.

Motto firmy brzmi „ wszystko co robimy jest wszystkim w co wierzymy” i dlatego też firma od wielu lat wspiera akcje społeczne min. Związane z karmieniem piersią, promowaniem zaufania wobec dowodów naukowych oraz wiedzy farmaceutów. Nasze działania cechuje wiara w naukę i jej siłę przekazu. Dlatego wspieramy wiedzę lekarzy, farmaceutów, doradców laktacyjnych oraz konsumentów wieloma działaniami edukacyjnymi.

Liczne wyróżnienia oraz nagrody, a przede wszystkim zaufanie klientów, umiejscawiają NutroPharmę wśród liderów swojej branży.

Sponsor Wpierający TZMO Toruń

Jesteśmy producentem i dostawcą wyrobów oraz usług medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych.

Grupa TZMO to 56 spółek zlokalizowanych w 18 krajach świata, zatrudniająca ponad 8000 pracowników. Nasze produkty są dostępne w 80 krajach na 6 kontynentach.

Nasze produkty i usługi pod markami Seni, Bella, Happy, Matopat, markami medycznymi – CitoNet, Tricomed, Szpital Specjalistyczny Matopat oraz Eva, No1, Mamma, dr Max, My Friend sprzedawane są na ponad 80 rynkach: w Europie, Azji, Afryce, Ameryce i Australii.

Produkty Grupy TZMO docierają do obszarów zamieszkałych przez jedną trzecią ludności świata.

Marka Bella Baby Happy to uznany, posiadający wieloletnie doświadczenie producent pieluszek jednorazowych oraz innych artykułów higienicznych i kosmetycznych, przeznaczonych do pielęgnacji delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Wszystkie pieluszki oraz chusteczki BBH posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, są produkowane wyłącznie z surowców najwyższej jakości, a ich bezpieczeństwo potwierdzają badania przeprowadzane cyklicznie w zewnętrznych, akredytowanych laboratoriach. 

Uczestnik Przedsięwzięcia Ardo medical

Bocianek (FB @BociankoveLove) to producent wyjątkowych suplementów wspierających kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. 100% naturalne produkty z wyselekcjonowanych upraw gwarantują najwyższą jakość i skuteczność przy zwiększeniu laktacji, na każdym jej etapie. Zarówno herbatka Bocianek, kawka jak i pastylki mają dodatkowe działanie wspierające mamy m.in. dostarczenie witamin i mikroelementów a nawet uspokojenie.

A jeśli chcesz zadbać o swoją dietę to spróbuj Musli Bocianek – przygotowane przez ekspertów ds. żywienia. Nasz produkt nie zawiera dodatku cukru, barwników i konserwantów.

Szwajcarski producent sprzętu medycznego Ardo medical (FB @wiecejmleka) od ponad 25 lat dostarcza wyjątkowe produkty dla szpitali i mam. Innowacyjne laktatory tj. Bellis czy Alyssa są odzwierciedleniem potrzeb nowoczesnych mam i zaawansowanej technologii. Laktacyjna podróż z produktami marki Ardo medical to gwarancja udanego karmienia.

Uczestnik Przedsięwzięcia Diagnosis

Firma Diagnosis S.A. to nowoczesne, polskie przedsiębiorstwo. Od 20 lat tworzymy rozwiązania przyszłości dostępne na wyciagnięcie ręki.

Nieustannie udoskonalamy nasze produkty oraz wprowadzamy najnowsze technologie. Tak powstał innowacyjny System Telemedyczny – Istel Care, z którym współpracują nasze wybrane urządzenia medyczne.

W trosce o Pacjentów, nasze portfolio obejmuje produkty należące do różnych obszarów medycyny: diabetologii, kardiologii oraz pulmonologii. To kompleksowe spojrzenie na zdrowie pacjenta jest naszym nadrzędnym celem.

Nic nie jest tak ważne w życiu, jak dbanie o zdrowie. Jesteśmy dumni, ze codziennie możemy Wam w tym pomagać.

Uczestnik Przedsięwzięcia Genexpo

Firma Genexo od prawie 20  lat specjalizuje się w  diabetologii.

Oferowane przez Genexo systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi z zadowoleniem stosowane są zarówno przez personel medyczny, jak i przez osoby chorujące na cukrzycę.

Jako firma od lat specjalizująca się w urządzeniach  medycznych (glukometrach), z myślą o Pacjentach, rozszerzyliśmy  ofertę o wysokiej jakości, certyfikowany sprzęt do domowej diagnostyki i terapii:  ciśnieniomierze, termometry i inhalatory pod marka iXellence®.

Nasze rozwiązania telemedyczne (aplikacja i program) sprawiają, że  regularne monitorowanie choroby jest łatwiejsze, a  wyniki pomiarów m.in z glukometru, ciśnieniomierza, czy termometru są zawsze w zasięgu ręki. 

W naszej ofercie posiadamy również produkty lecznicze, kosmetyki i  suplementy diety w opatentowanej technologii liposomalnej.

Wysokiej jakości produkty, które wspomagają naszych Pacjentów w różnych obszarach terapeutycznych, trwałe relacje z Partnerami  oraz realizacja marzeń właścicieli  i ambicji pracowników – to misja, która przyświeca naszej firmie.

Uczestnik przedsięwzięcia Intimex

Autoryzowany dystrybutor GE Healthcare

Prowadzimy działalność na terenie 11 z 16 województw. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Radomiu i Katowicach.

Oferujemy szeroką gamę aparatów ultrasonograficznych marki General Electric: systemy stacjonarne oraz przenośne, fabrycznie nowe i  rekondycjonowane, ogólnodiagnostyczne, ginekologiczno-położnicze oraz echokardiografy.

Uczestnik Przedsięwzięcia LennyLamb

LennyLamb –  nosidła i chusty do noszenia maluchów tworzymy i produkujemy już od kilkunastu lat. Jesteśmy małą rodzinną firmą, ale nasza marka rozpoznawalna jest na całym świecie. Wszystkie tkaniny, z których szyjemy, powstają u nas – w naszym studiu tkackim. Nie za cienkie, nie za grube, odpowiednio elastyczne, miękkie i wytrzymałe. W kolorach i wzorach, jakie tylko nasi klienci sobie wymarzą. Własna szwalnia pozwala nam również na tworzenie wysokiej jakości odzieży do noszenia dzieci oraz różnego rodzaju akcesoriów.

Uczestnik Przedsięwzięcia Medela

Firma została założona w 1961 roku w Szwajcarii przez Olle Larssona, jej siedziba główna znajduje się w Szwajcarii. Firma Medela stała się globalnym graczem w dziedzinie produktów i medycznej technologii próżniowej związanych z karmieniem piersią – a wszystko to dzięki kontynuowaniu badań, innowacyjności oraz ocenie potrzeb klientów. Firma Medela posiada 18 spółek zależnych na terenie Europy, Ameryki Północnej i Azji. Firma Medela prowadzi dystrybucję swoich produktów w ponad 100 krajach w sposób bezpośredni lub za pośrednictwem niezależnych partnerów. Podczas gdy wiele innych firm jedynie używa słowa „badania” w swoich prezentacjach, firma Medela posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu badań podstawowych i eksploracyjnych, które wyróżniają ją na tle konkurencji. „Opieranie się na badaniach” jest jedną z podstawowych wartości firmy od ponad trzydziestu lat i nadal jest centralnym punktem wszystkich jej działań.

Uczestnik Przedsięwzięcia Bank Komórek Macierzystych nOvum

Bank Komórek Macierzystych nOvum został założony w 2004 r. przez specjalistów prowadzących Przychodnię Leczenia Niepłodności nOvum.

Bank Komórek Macierzystych nOvum to również pierwszy w Polsce bank założony przez lekarzy: dr Katarzynę Kozioł, ginekologa-położnika i embriologa klinicznego oraz dr. Piotra Lewandowskiego, ginekologa-położnika.

Od ponad 18 lat BKM nOvum zabezpiecza krew pępowinową oraz łożyskową podczas narodzin Dzieci, których Rodzice zdecydowali się na bankowanie komórek macierzystych.

Nasz Bank dysponuje własnymi, nowoczesnymi laboratoriami: mikrobiologicznym, serologicznym, preparatyki oraz przechowywania krwi pępowinowej. Jako pierwsi i jedyni w Polsce proponujemy podział depozytu na 5 lub 10 niezależnych porcji. Bank działa w oparciu o pozwolenie Ministra Zdrowia.

Zapraszamy wszystkich Przyszłych Rodziców do kontaktu z naszymi Konsultantami Medycznymi, którzy w profesjonalny i fachowy sposób przybliżą Państwu zarówno aspekty związane z samym pobraniem krwi pępowinowej jak i ofertą dostępnych pakietów mrożeniowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w naszym biurze przy ul. Puławskiej 395 w Warszawie oraz pod numerem infolinii 800 804 204 / info@novumbank.com

Zapraszamy!

Uczestnik Przedsięwzięcia Eco&More

Jako Eco&More od ponad 10 lat zajmujemy się rozpowszechnianiem ekologicznych kosmetyków, środków czystości oraz rozwiązań w codziennym życiu. Naprawdę wierzymy, że to co robimy ma sens, zmieniamy nawyki konsumentów by bardziej dbali o siebie i naszą Planetę wybierając bezpieczne, organiczne, naturalne i ekologiczne produkty. Angażujemy się też bezpośrednio w pomoc organizacjom dbającym o ekologię, a także szpitalom i szkołom rodzenia, wspieramy położne, sadzimy drzewa, walczymy z ubóstwem menstruacyjnym.

Uczestnik Przedsięwzięcia Polski Bank Komórek Macierzystych

Polski Bank Komórek Macierzystych to największy w Polsce i Europie, a także trzeci największy bank na świecie zajmujący się pozyskiwaniem i przechowywaniem komórek macierzystych z krwi pępowinowej, łożyskowej oraz sznura pępowinowego.

W krwi pępowinowej zawarte są cenne komórki macierzyste, które mogą być wykorzystane w leczeniu ponad 80 chorób onkologicznych i hematologicznych. Celem bankowania jest zapewnienie bezpieczeństwa dziecka lub jego najbliższej rodziny na wypadek wystąpienia ciężkiej choroby wymagającej przeszczepienia komórek macierzystych. Materiał ten można pobrać tylko raz w życiu dziecka – podczas porodu. Krew pępowinową można przechowywać w laboratorium praktycznie bezterminowo, bez obaw o utratę jej cennych właściwości.

Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) powstał w 2002 roku, natomiast w 2006 roku, rozpoczął ekspansję międzynarodową pod marką FamiCord. Aktualnie grupa FamiCord oferuje usługi dla klientów min. w Polsce, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Węgrzech, Rumunii, Szwajcarii, Włoszech, Łotwie, Litwie i Niemczech. Ponadto, świadczy usługi dla partnerów w: Szwecji, Danii, Serbii, Ukrainie, Egipcie, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Estonii, Luksemburgu oraz w krajach bałkańskich. Dodatkowo, Grupa inwestuje w rozwój usług w zakresie wytwarzania produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), uważanej za jeden z najważniejszych kierunków rozwoju medycyny.