VI edycja Tygodnia Promocji Karmienia Piersią

Już po raz szósty w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie zostanie zorganizowany Tydzień Promocji Karmienia Piersią „Dziecko jest tego warte!”. Wydarzenie będzie trwało od 24 do 28 maja.

Jak co roku TPKP na Karowej oficjalnie rozpocznie się uroczystym otwarciem wystawy finalistów konkursu fotograficznego, w którym biorą udział zdjęcia przesyłane z całej Polski. Celem konkursu jest zaangażowanie wszystkich kobiet, mam, które doświadczyły dobrodziejstwa naturalnego karmienia w promocję karmienia piersią – kto, jak nie same mamy są najlepszymi ambasadorkami naturalnego karmienia? Zdjęcia są tego najlepszym dowodem – od lat dostajemy piękne, pełne miłości i radości świadectw z chwil bliskości mamy ze swoim dzieckiem. Są to zdjęcia nie tylko z pierwszego karmienia, kiedy dla mamy i dziecka jest to długo wyczekiwany i wymarzony pierwszy raz. Są to zdjęcia pełne oddania, skupienia, ale też radości, dowody na to, że karmienie piersią może odbywać się zawsze i wszędzie: na plaży, w lesie, na kajaku, w podróży i w towarzystwie np. kota. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi do sklepu z akcesoriami dziecięcymi.

Nasi sponsorzy – Sponsor Strategiczny Nutropharma – producent preparatu wspomagającego karmienie Femaltiker, Sponsor Wspierający BG Trading – producent kompresów na piersi Multimam, Sponsor Wspierający Canpol  dostarczający szeroką gamę produktów w zakresie karmienia, opieki i pielęgnacji, Sponsor Wspierający Eco and More dostarczający najwyższej jakości produktów do pielęgnacji wrażliwej skóry,  Sponsor Wspierający Medela dostarczający produkty wspierające karmienie również wyróżnią zdjęcia, które uznają za wspaniałe i wzruszające.

W trakcie tygodnia planujemy organizację warsztatów on-line dla rodziców wcześniaków, a także na terenie Szpitala na poszczególnych Oddziałach.