Zapraszamy do porodu w Szpitalu Karowa

Nasz Szpital jest wysokospecjalistyczną placówką, której personel jest przygotowany do niesienia pomocy we wszystkich przypadkach. Polecamy naszą opiekę kobietom, zarówno z ciążą fizjologiczną (bez problemów zdrowotnych), jak i pacjentkom z ciążą powikłaną i przewlekle chorym. Do dyspozycji mamy pięć indywidualnych sal porodowych z dostępem do łazienek i wyposażeniem pomagającym rodzącej przejść przez wszystkie okresy porodu. W każdej sali porodowej znajduje się stanowisko noworodkowe zaopatrzone w specjalistyczny sprzęt pomocny podczas opieki nad nowonarodzonym dzieckiem.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przed porodem sal naszego Bloku Porodowego i Oddziału Położniczego. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz.11.00-18.00, po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu chęci obejrzenia sal pod numerem tel. 22 59 66 117, 118.

Wszelkie informacje na temat przygotowania do porodu w naszym szpitalu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem: https://www.szpitalkarowa.pl/dla-pacjenta/przygotowanie-do-porodu , a informacje na temat Bloku Porodowego pod adresem: https://www.szpitalkarowa.pl/szpital/blok-porodowy

Zachęcamy do śledzenia profilu naszego Bloku Porodowego na Instagramie: https://www.instagram.com/karowa_porodowa/.

Zapraszamy do porodu w Szpitalu Karowa.