Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym Szpitala Karowa „Dziecko jest tego warte!”

Już po raz 9.  – w tym roku w terminie 26 maja – 1 czerwca – Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie organizuje Tydzień Promocji Karmienia Piersią „Dziecko jest tego warte!”. Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym towarzyszącym Wydarzeniu.

Do 19 maja 2024 roku można nadsyłać zdjęcia, na których uchwycona jest chwila karmienia dziecka piersią.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: konkurs2024@szpitalkarowa.pl

Jury konkursu wyłoni zdobywców I, II i III nagrody, możliwe jest również przyznanie wyróżnienia. Wyłoniony/a zostanie również Laureat/ka Nagrody Publiczności – przyznanej przez internautów poprzez głosowanie na www oraz w mediach społecznościowych szpitala.

Nagroda główna w konkursie to bon podarunkowy na zakupy w sklepie Smyk o wartości 500 zł.

Nagroda druga – bon podarunkowy na zakupy w sklepie Smyk o wartości 350 zł. Nagroda trzecia – bon podarunkowy na zakupy w sklepie Smyk o wartości 250 zł. Nagroda Publiczności – bon podarunkowy na zakupy w sklepie Smyk o wartości 250 zł.

Laureatów konkursu, w tym zdobywcę Nagrody Publiczności, poznamy podczas Pikniku Rodzinno- Edukacyjnego Szpitala Karowa, na który zapraszamy 15 czerwca 2024 r. w godz.12.00 – 17.00 do ogrodu naszego Szpitala, ul. Karowa 2 w Warszawie.

Zdjęcia zwycięzców konkursu będą prezentowane w holu Szpitala Karowa od 15 czerwca 2024 r.  przez cały rok!

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Regulamin Konkursu (PDF)

Formularz_zgloszeniowy_do_konkursu_TPKP_2024

Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszam do kontaktu: Marta Ewa Wojtach, rzeczniczka prasowa Szpitala Karowa, e-mail: konkurs2024@szpitalkarowa.pl