Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym

Już po raz 8. – w tym roku w dniach od 26 maja do 2 czerwca – Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie organizuje Tydzień Promocji Karmienia Piersią „Dziecko jest tego warte!”. Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym towarzyszącym Wydarzeniu.

Do 14 maja 2023 roku można nadsyłać zdjęcia, na których uchwycona jest chwila karmienia dziecka piersią.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: konkurs@szpitalkarowa.pl

Jury konkursu wyłoni zdobywców I, II i III nagrody, wyróżnienia przyznają partnerzy Konkursu. Po raz pierwszy wyłoniony/a zostanie Laureat/ka Nagrody Publiczności – przyznanej przez internautów poprzez głosowanie na www oraz w social media szpitala.

Nagroda główna to bon podarunkowy na zakupy w sklepie Smyk o wartości 500 zł. Nagroda druga – bon podarunkowy na zakupy w sklepie Smyk o wartości 350 zł. Nagroda trzecia – bon podarunkowy na zakupy w sklepie Smyk o wartości 250 zł. Nagroda Publiczności składa się z bonu podarunkowego na zakupy w sklepie Smyk o wartości 250 zł oraz upominków ufundowanych przez Partnerów 8. Tygodnia Promocji Karmienia Piersią.

25 zdjęć wybranych przez Jury Konkursu spośród fotografii nadesłanych na konkurs zostanie zaprezentowanych na wystawie w holu szpitala podczas 8. Tygodnia Promocji Karmienia Piersią na przełomie maja i czerwca tego roku. 

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszam do kontaktu: Marta Ewa Wojtach, rzecznik prasowy, e-mail: rzecznikprasowy@szpitalkarowa.pl