Zaproszenie na warsztat „Bezbłędny Rodzic – poznaj listę 12 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy niemowlakom”

Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej oraz Twójratownik.pl zapraszają na warsztat „Bezbłędny Rodzic – poznaj listę 12 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy niemowlakom”.

Warsztat odbędzie się w dwóch terminach: 15 maja i 5 czerwca 2023 r. o godz.18.00 w Auli B naszego Szpitala przy ul. Karowej 2 ( wejście od ulicy Dobrej).

Zespól Twojratownik.pl informuje: „Stworzyliśmy listę 57 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy dzieciom! Są to błędy, które rodzice popełniają na miejscu zdarzenia i które chcemy wyeliminować. Jesteśmy ratownikami medycznymi z zespołu Twójratownik.p i na co dzień pracujemy w pogotowiu ratunkowym oraz w warszawskich szpitalach. Naszym celem jest zbudowanie wiary rodziców w siebie, która pozwoli im na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia.

Dlatego zapraszamy Cię na spotkanie (1,5h), na którym omówimy 12 błędów w udzielaniu pomocy niemowlakom. Jest to wiedza niezbędna dla każdego przyszłego rodzica.

Otrzymasz również bezpłatny dostęp do schematów udzielania pomocy.”

Do wyboru jest jeden z dwóch terminów: 15 maja i 5 czerwca 2023 r. godz.18.00. Miejsce spotkania – AULA B Szpitala Karowa.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na auli wykładowej niezbędna jest rejestracja. 1 osoba = 1 bilet. Jeżeli chcesz przyjść z osobą towarzyszącą zarezerwuj dwa miejsca.

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z Twójratownik.pl pod numerem 500 200 192.

Szczegóły wydarzenia i zapisy: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/SzpitalKarowa

Serdecznie zapraszamy!