Zuzia i Staś, urodzeni 25 sierpnia 2023 r.

25 sierpnia 2023 roku o godzinie 9:14 i 9:16 w Szpitalu Karowa przyszły na świat nasze dwa największe skarby – Zuzia i Staś. Dziś z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że wybór tego szpitala był najlepszym z możliwych.
Olbrzymie ukłony należą się całemu Zespołowi Oddziału Patologii Ciąży, spędziliśmy tam 9 dni. Dni przepełnionych oczekiwaniem, czasem niepewnością. Położne pracujące na tym oddziale to chodzące anioły, przepełnione empatią i dobrocią. Mimo olbrzymiego nakładu pracy jaki spoczywa na nich każdego dnia, starają się chociaż chwilę poświęcić każdej pacjentce na zwyczajną rozmowę czy uśmiech, co naprawdę potrafi podnieść na duchu podczas pobytu w szpitalu.
Wielkie ukłony dla Pani Położnej Oddziałowej, która codziennie potrafiła choć na chwilę zajrzeć rano i zapytać o samopoczucie, czy zaproponować pomoc. Zespół lekarski na czele z panią doktor Dorotą Prządką – Rabaniuk reagujący na każdy sygnał ze strony ciężarnej, zawsze gotowy odpowiedzieć na każde pytanie czy rozwiać niepokój przyszłej mamy.
Pięknie dziękujemy zespołowi Bloku Porodowego i Oddziałowi Położniczemu za wsparcie podczas zabiegu cięcia cesarskiego, jak i za opiekę po operacji nad nami. Dziś z czystym sumieniem możemy polecić państwa placówkę każdej przyszłej mamie. Bardzo dziękujemy z całego serca – Zuzia i Staś z rodzicami. (opublikowane 6.10.2023 r.)