Opinie

W szpitalu urodziłam córeczkę dnia 06,08,2021 po przez CC. Pobyt będę wspominać bardzo mile. Opieka na najwyższym poziomie, byłam przerażona złymi opiniami, które czytałam przed porodem, Zupełnie nie rozumiem dlaczego tak oceniana jest opieka położnych, bo tej najczęściej są oceniane źle. Wydaje mi się, że niektórzy ludzie mają zbyt cudowne wyobrażenie na temat porodu i wszystkie co się dzieje po, nasłuchają się tego wszystkie na szkołach rodzenia, Jest to trudny czas dla kobiety, ale naprawdę w szpitalu na ul. Karowej położne robią co mogą by wesprzeć mamę. Byłam na sali po operacyjnej i tam naprawę pracują anioły. Anioły, które też są ludźmi i trzeba mieć na względzie, że nie "ja" jedyna jestem na oddziale by być po ich opieką. Dziewczyny mają masę pracy, dużo pacjentek i mimo to podchodzą do każdej z nas z uśmiechem. Z tego miejsca serdecznie dziękuję za opiekę Pani Ani S i Monice M położnym z sali po operacyjnej, Dziewczyny jesteście cudowne i dzięki Wam ja i nasza córcia Monika czułyśmy jest zadbane jak nigdy.

Agata

Witam , z czystym sumieniem polecam szpital , od samej patologi aż do porodówki ;) personel miły , lekarze wszystko starają się wytłumaczyć ,odpowiadają konkretnie na każde zadane pytanie , położne pomocne wystarczy poprosić (nie mają jeden pacjentki na oddziale ) . Najlepsza położna jaka mogła nam się trafić na porodówce to nie człowiek tylko ANIOŁ Mucha :) odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku ,dzięki takim osoba powraca wiara, że są jeszcze położne z prawdziwego powołania . Bardzo dziękujemy całemu personelowi szpitala ale szczególnie położnej AGNIESZCE MUCHA to prawdziwy Anioł i życzę każdej kobiecie ,żeby trafiła w tym ciężkim a jednocześnie wyjątkowym dniu na takiego Anioła jak my mieliśmy przyjemność trafić ;) Noemi z rodzicami ;) 

Karina

Jestem bardzo pozytywne zaskoczona przez oddział endokrynologii. Czysto, jedzenie jak na szpital bardzo dobre, a personel po prostu niesamowity. Lekarze bardzo mili i bez problemu odpowiadają na wszystkie moje pytania(co przeważnie nie ma miejsca w innych szpitalach) . Pielęgniarki i położne przesympatyczne, jestem naprawdę w szoku ile te kobiety mają w sobie ciepła i empatii. Ze szpitala wyszłam jak z wczasów. 

Iza

Właśnie wróciłam z pobytu na oddziale Mikrochirurgii. Pobyt oceniam na najwyższe noty! Sami specjaliści w dziedzinie laparoskopii. Panie na oddziale również cierpliwe, mile, pomocne. Dziękuje Wam bardzo!! Cudowny zespół ludzi!!!!

Kasia