Biletomat

Wejście do Specjalistycznej Polikliniki znajduje się od strony ul. Dobrej. Przy schodach do Polikliniki stoi biletomat, w którym należy pobrać numerek do rejestracji Polikliniki.

Biletomat

Biletomat

Jak korzystać z biletomatu?

Należy kliknąć w odpowiedni przycisk, po czym odebrać bilet z numerkiem. Numerek jest wyświetlany na ekranach w poczekalni holu oraz nad odpowiednim okienkiem rejestracji.

Który przycisk wybrać?

1. e-bilet – jeżeli korzystała Pani z usługi rezerwacji kolejki do rejestracji polikliniki na stronie: http://ebilet.szpitalkarowa.pl

Należy wprowadzić numer otrzymany przy rezerwacji, zostanie Pani przeniesiona na początek kolejki i nie trzeba będzie czekać. Jeżeli spóźniła się Pani 10 min., będzie Panią obowiązywała normalna kolejka.
2. Rejestracja niemowląt i osób uprzywilejowanych – jeżeli spełnia Pani/Pan następujące warunki:
a. Jest Pani/Pan osobą niepełnosprawną, inwalidą wojennym i wojskowym, kombatantem, honorowym dawcą krwi – należy mieć przy sobie dokument stwierdzający odpowiednie uprawnienia.
b. Jeżeli ma Pani/Pan wizytę w Poradni Neonatologicznej z dzieckiem.
c. Chce Pani zapisać się na badania USG i na kolejną wizytę bezpośrednio po wyjściu od lekarza.
d. Jest Pani/Pan pracownikiem Szpitala udającym się na okresowe badania pracownicze.
Jeżeli spełnia Pani/Pan powyższe warunki, należy kliknąć zielone pole z napisem TAK. Jeżeli nie, należy wrócić na stronę główną wybierając czerwone pole z napisem NIE.
3. Rejestracja na zdjęcie szwów – dla pacjentek po cięciu cesarskim i zabiegach.
4. Rejestracja wizyt zarezerwowanych – jeżeli chce Pani zapisać się na pierwszą wizytę lub kolejną, ale nie odbywa się to tuż po wizycie lekarskiej w tym samym dniu.
5. Rejestracja wizyt dodatkowych
6. Odbiór wyników badań i dokumentacji – jeżeli chce Pani zamówić kserokopię swojej dokumentacji medycznej. Prosimy o przygotowanie podania.
7. Kasa – opłata badań i ksero. Cena jednostkowa za sporządzenie kserokopii znajduje się w dziale „Kopiowanie dokumentacji medycznej” lub na stronie BIP (Biuletynu Informacji Publicznej).

Przed każdą wizytą należy przyjść wcześniej aby założyć kartę, jeśli jest to pierwsza wizyta, oraz zarejestrować się. Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego.
Poliklinika cieszy się uznaniem pacjentek, dlatego zdarza się, że na wizytę trzeba dość długo czekać. Każda pacjentka jest informowana o możliwości uzyskania porady i wykonania badań w innej placówce opieki zdrowotnej.